درباره ما، شرکت پرستوی آبی ارگ

درباره ما :

شرکت خدمات و تجارت پرستوی آبی ارگ از ابتدای سال 1383 و با رسالت فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات شرکت خودروسازان راین تاسیس شد.
در فاز اول شرکت پرستو آبی ارگ ، پس از عقد قرارداد همکاری بین شرکت خودرو سازان راین و شرکت هیوندای موتور کره جنوبی و تبدیل این شرکت به عنوان تولید کننده رسمی خودروهای هیوندای در ایران و در خرداد ماه سال 1383 با تولید اولین سری خودروهای هیوندای ورنا (اکسنت) اقدام به فروش محصولات این برند خوشنام کره ای به عنوان یکی از 5 شرکت معتبر خودرو سازی در جهان نمود.
در ادامه و با آغاز تولید خودروی آوانته (النترا) توسط خودرو سازان راین ، در مرداد ماه سال 1384 اولین خودروهای تولید شده از این سری، پس از انجام مراحل تست و آزمایشات فنی و احراز مجوزهای لازم توسط شرکت پرستو آبی ارگ و شبکه ی گسترده نمایندگی های مجاز آن در سراسر ایران به فروش رسید.
همزمان با تولید خودروهای ورنا و آوانته از برند هیوندای کره در شرکت خودروسازان راین ، شرکت پرستوی آبی ارگ با هدف توسعه سبد محصولات برند هیوندای و به عنوان نخستین وارد کننده این برند خوشنام کره ای ، اقدام به واردات خودروی سوناتا به کشور نمود.
طی 7 سال بیش از 18000 دستگاه خودرو از محصولات هیوندای توسط این شرکت به فروش رسید.
در سال 1390 و با راه اندازی خط تولید محصولات شرکت گریت وال به عنوان یکی از برترین شرکت های خودرو سازی چین توسط خودرو سازان راین ، فروش خودروی ولکس C30 توسط شرکت پرستو آبی ارگ آغاز گردید.
همچنین در راستای توسعه محصولات خودرو سازان راین این شرکت ضمن همکاری با شرکت FAW چین ،برنامه ریزی دقیقی را جهت معرفی و تولید دو خودروی راین V5 و راین D60 در سال 95 نموده است. و فروش آنها در دستور کار شرکت پرستو آبی ارگ قرار گرفته است.
این شرکت با تمرکز بر روش های تسهیل فروش و ساماندهی شبکه ای مجرب از نمایندگی های فعال خدمات پس از فروش ضمن ارائه خدمات کیفی و مناسب به شهروندان و مشتریان ، بارها از سوی شرکت بازرسی و کیفیت کالا حائز رتبه برتر در حوزه جلب رضایتمندی مشتریان گردید.
هم اکنون و درسیزدهمین سال فعالیت ، و با ساماندهی مجدد شبکه نمایندگی فعال ومجرب در سطح کشور ، کماکان وظیفه فروش و ارائه خدمات پس از فروش کلیه محصولات و قطعات یدکی پیشین و فعلی شرکت خودروسازان راین را بر عهده دارد.