نرخ جدید کرایه تاکسی ها برچسب گذاری خواهد شد

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد:

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از آغاز فرآیند نصب برچسب‌های افزایش نرخ و کرایه‌های جدید سال ۱۴۰۰ داخل تاکسی‌ها از امروز خبر داد و گفت: کرایه ها نیز براساس مصوبات ۳۵ افزایش می یابد.

 محمد روشنی مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در خصوص توضیح نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی گفت: بر اساس پیشنهاد شورای شهر تهران و تائید کمیته انطباق در فرمانداری تهران نرخ حمل و نقل عمومی با توجه به تورم و مشکلاتی که متوجه قشر رانندگان عزیز بوده پس از کارشناسی های متعدد با 35 درصد  افزایش نرخ تاکسی ها موافقت شده است.

وی اضافه کرد: البته هیچ راننده ای اجاز دریافت کرایه بیش از سقف مجاز را ندارد و همانند سال گذشته نرخ ها طبق شرایط کرونایی برای سه مسافر و چهار مسافر تعیین شده است که از مورخه 1 اردیبهشت ماه 1400 رانندگان میتوانند بر اساس طرح مصوب اقدام کنند.

وی گفت: نصب برچسب تابلوهای منصوبه پایانه‌ها از امروز در تمام پایانه‌ها اجرایی می‌شود و یک برچسب مندرج به قیمت مصوب داخل تاکسی‌ها بر روی شیشه جلو نصب می‌شود تا همه مسافران نرخ دقیق کرایه را مشاهده کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر سازمان تاکسیرانی شهر تهران همچنین درباره بارکدهای نمایش داده شده بروروی برچسب‌ها اضافه کرد: بارکدها حاوی اطلاعات مربوط به مالکیت خودرو و راننده تاکسی می‌باشد که مشخصاتی منجمله صلاحیت و انطباق مشخصات فردی راننده با خودرو وتایید مدارک کامل احرازشده تاکسیران برای فعالیت در خطوط یا محل تعیین شده فعالیت ایشان را درصورت اسکن نمایش می‌دهد.

اخبار و تازه ها