خبر خوش برای بازار خودروهای شهری

فروش فوری محصول جدید خودروسازان راین هفته آینده آغاز می‌شود

 

یک خودروی اتوماتیک هاچ‌بک، با امکانات و آپشن‌های مناسب و قیمت رقابتی در چهار رنگ متنوع از هفته آینده بصورت فروش فوری توسط این خودروساز و نمایندگان منتخبش عرضه خواهد شد.

مدیرعامل خودروسازان راین از آمادگی خطوط تولید این شرکت برای تولید انواع محصولات جدید و با کیفیت خبر داد.
خودروی R3 که از هفته آینده در سبد فروش قرار خواهد داشت، خودرویی هاچ‌بک است که سانروف برقی دارد و توان حرکتش را از پیشرانه‌ای ۱,۳ لیتری ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ با گیربکس چهار دنده اتوماتیک تیپ‌ترونیک می‌گیرد.
این خودرو که با رینگ ۱۵ اینچ آلومینیومی و ترمزهای جلوی دیسکی و عقب کاسه‌ای عرضه می‌شود، از امکانات ایمنی مناسبی از قبیل ABS و EBD و کنترل پایداری الکترونیکی (ESC) و سامانه مدیریت فشار باد لاستیک (TPMS) بهره‌مند است و مصرف سوخت ترکیبی ۷,۱ لیتر در هر صد کیلومتر دارد.
فرمان برقی با قابلیت تنظیم ارتفاع، دوربین عقب، مانیتور ۹ اینچی با سیستم عامل اندروید، کلیدهای کنترل سیستم صوتی بر روی غربیلک فرمان، ایرکاندیشن و رادار عقب از دیگر امکانات خودرو R3 هستند.
وی گفت: این خودرو ظرفیت داخلی سازی زیادی دارد که قابل دستیابی است و هم‌اکنون چندین گروه حرفه‌ای مهندسی مشغول کار و برنامه‌ریزی برای افزایش ضریب داخلی سازی قطعات این خودرو هستند و به موفقیت‌های چشم‌گیر و اثربخشی دست یافته‌اند. این مزیت علاوه بر این که برتری رقابتی خوبی ایجاد می‌کند، هزینه خدمات و نگهداری را کاهش داده، فراوانی و قیمت مناسب قطعات مصرفی، علاوه بر افزایش رضایتمندی مالکین، موجب استقبال خوب بازار خودروهای دست دوم از آن خواهد شد.
وی تأکید کرد که شبکه خدمات پس از فروش خودروسازان راین در سراسر کشور توسعه خواهد یافت و بهبود مستمر کیفیت تولید از طریق دریافت بازخورد از مشتریان در واحد خدمات پس از فروش و پیگیری مداوم و جدی از قطعه سازان و شرکت مادر انجام می‌شود.
مدیر عامل شرکت خودروسازان راین در پایان خاطرنشان کرد که فروش محصولات را فقط زمانی انجام خواهیم داد که خودرو آماده تحویل به مشتری باشد و تعهد تحویل خودرو را زمانی متقبل خواهیم شد که از تولید با کیفیت محصول اطمینان داشته باشیم.
هاچ‌بک R3 راین با قیمت ۴۴۹ میلیون تومان و گارانتی سه سال یا ۶۰ هزار کیلومتر وارد بازار می‌شود و یک کارت خدمات ۱۰ میلیون تومانی به خریداران داده می‌شود که در محل نمایندگی‌های این خودروساز برای دریافت خدمات و یا خرید قطعات مورد نیاز قابل استفاده است. برای این خودرو خدمات سرویس دوره‌ای رایگان در کیلومترهای ۲ و ۵ و ۱۰ و ۲۰ هزار کیلومتر در نظر گرفته شده و در مرحله اول در محدوده شهر تهران خدمات سرویس در محل نیز برای خریداران ارائه خواهد شد.


اخبار و تازه ها